Evler & Fiyatlar

Evlerimiz, dört kişinin tatil amaçlı konaklaması için uygun ölçülerdedir. Evlerimiz havuz veya orman manzaralıdır. Her evin geniş bir terastan girilen ayrı girişi vardır. Salon-mutfaktan odaya girilmekte, tuvaletlere zemindeki ve çatı katındaki yatak odalarından geçilebilmektedir. Evlerimizde yedek çarşaf, pike, havlu gibi yedek ihtiyaçlarınızı bulabileceksiniz.

 

İki odalı evlerde odalar banyolu olduğu için iki ayrı ailenin konaklaması da olanaklı. Odalardaki tek yataklar gerektiğinde birleştirilebilmekte ve duble yatak yapılabilmektedir.  

 

Odalarda gardrop ve etejerler, banyolarda geniş duş, wc ve lavabo ve dolabı, mutfakta; ikili bir elektrikli ocak ve küçük fırın, buzdolabı, su ısıtıcı ve dört kişilik diğer mutfak ekipmanı, Salonda; iki divan ve iki sehpa ve ayrıca Terasta dört kişilik masa ve sandalye bulunmaktadır.

 

Kablosuz internet ücretsizdir. Yalnızca 12 yaş üzeri konukları kabul edebiliyoruz. Çok sevmemize rağmen evlere evcil hayvan kabul edemiyoruz. Sigara içmek isterseniz terası kullanmanız gerekecek.

 

Rezervasyon sırasında bildirmeniz halinde, belirlediğiniz bedel üzerinden temel ihtiyaçlarınızı, siz gelmeden satın alıp odanızda hazır edebiliriz.

 

En az üç günlük konaklamayı kabul edebiliyoruz.

 

 

GÜNLÜK FİYATLAR: (Kahvaltı Dahil !)

 

Dönem(Period)                                                                                                                           2+1 Ev (max. 4 kişi/pax)

 

1 Şubat 2019 - 30 Mart 2019                                                                                                              300 TL 

31 Mart 2019 - 14 Haziran 2019                                                                                                        380 TL 

15 Haziran 2019 - 18 Ekim 2019                                                                                                        500 TL

19 Ekim 2019 - 20 Aralık 2019                                                                                                           380 TL

2+1 EVLERDEN SATIN ALIP TATİL EVİ SAHİBİ DE OLABİLİRSİNİZ:

Evlerin satış fiyatı, konumuna bağlı olarak 275.000 ile 320.000 TL arasında değişmektedir. Seçmiş olduğunuz evi beş yıl için kiraya verirseniz 50.000 TL, on yıl için kiraya verirseniz 90.000 TL satış anında net indirim yapacağız. Böylece hem 185.000 ile 270.000 TL arasında bir bedel ile ile evinizi satın almış olacaksınız, hem de kira dönemi için ödenecek stopaj tarafımızdan karşılanacak ve sizin kiradan dolayı bir vergi ödemeniz söz konusu olmayacaktır. Tapu adınıza olacağı için gerekirse konut kredisi de alabilirsiniz.

 

Satın aldığınızda; Şubat sonuna kadar bildirmek üzere 1 Nisan 31 Ekim arası 2 hafta, Ekim sonuna kadar bildirmek üzere 1 Kasım 31 Mart arası 2 hafta tatilinizi masrafsız yapabileceksiniz. Böylece evinizde yılda 4 hafta tatil şansınız olacaktır. Doluluk durumu uygun olması halinde tatil haftalarınızı değiştirmeniz de olanaklı.

 

Evinizi aldığınız sırada ödediğiniz bedeli Amerikan Doları bedeli üzerinden ödeyerek geri almayı taahhüt ediyoruz. Bizim onayımızı almak üzere dilediğiniz kişiye de satabilirsiniz. Bu durumda satın alacak kişi sizin kira koşullarını baştan kabul etmek durumunda olacaktır. Başka bir kişiye satılması halinde onay istememizin nedeni siz de kabul edersiniz ki; yeni komşularımız konusunda duyarlı olmak zorundayız.

© 2017 Sakin Hayat.

Bizi Arayın / Call Us:

+90 532 261 03 83 (Birol)
calmlifecottages@gmail.com
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Instagram - Beyaz Çember
  • Sakin Hayat Facebook

Follow Us: