Sakin Hayat Evleri

Sakin Hayat Evleri, etrafı orman ve tarım arazisi, önü yol olan ve yaklaşık 3000 m2 lik bir bahçenin içinde, üç adet binadan oluşmaktadır. İki binada bulunan bağımsız girişli 8 adet ev, kısa süreli tatil amaçlı kiraya verilmek üzere yapılmıştır. 52 m2 büyüklüğündeki evler, 2 yatak odası ve 2 duş-wc, küçük bir salon ve mutfak ile 10 m2 büyüklüğünde bir terastan oluşmaktadır. 

Bahçede, perma kültür anlayışı içinde, kimyasal kullanılmadan meyve ve sebze yetiştirilmesi hedeflenmiş ve dikimleri yapılmış ve yapılmaktadır. Bahçedeki meyve ve sebzelerden konuklarımız günlük olarak ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Bahçede ayrıca, hiç kimyasal kullanılmadan kendini temizleyen doğal bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuz, ülkemizdeki bu amaçla yapılmış havuzlar içinde ilk örnektir ve testleri yapılmış ve olumlu sonuç alınmıştır. Bu yıl, ek bir güvenlik sağlamak amacı ile bir biyolojik arıtma ünitesi de eklenecektir.

Bahçede ayrıca bir yoga alanı ve yaz kış kullanılabilecek bir kameriye yapılacaktır.

Kiraya verilmesi amaçlanan evlerin bir bölümünün garantili kira getirisi sistemi ile satılmasına karar verilmiştir. Bilindiği gibi tatil amaçlı satın alınan evlerin kullanım dışında boş kalmasının yanı sıra, bakım, onarım gibi bir dizi giderleri bulunmaktadır.  Geliştirdiğimiz satış modeli bu giderler ortadan kalktığı gibi satın alış fiyatından da indirim sağlamaktadır.

Yeni yılda bir tatil eviniz olsun.
 

Yılın ilk aylarında uygulayacağımız bir kampanya ile evlerin bir bölümünü satışa çıkartmış bulunuyoruz.
 

Hem evinizde tatil yapın, hem de eviniz kendi kendini ödesin.
 

Evlerin satış fiyatı, konumuna bağlı olarak 275.000 ile 320.000 TL arasında değişmektedir. Seçmiş olduğunuz evi beş yıl için kiraya verirseniz 50.000 TL, on yıl için kiraya verirseniz 90.000 TL satış anında net indirim yapacağız. Böylece hem 185.000 ile 270.000 TL arasında bir bedel ile ile evinizi satın almış olacaksınız, hem de kira dönemi için ödenecek stopaj tarafımızdan karşılanacak ve sizin kiradan dolayı bir vergi ödemeniz söz konusu olmayacaktır.
 

Yılda 4 hafta Sakin Hayat mı istiyorsunuz?
 

Satın aldığınızda; Şubat sonuna kadar bildirmek üzere 1 Nisan 31 Ekim arası 2 hafta, Ekim sonuna kadar bildirmek üzere 1 Kasım 31 Mart arası 2 hafta tatilinizi masrafsız yapabileceksiniz. Böylece evinizde yılda 4 hafta tatil şansınız olacaktır. Doluluk durumu uygun olması halinde tatil haftalarınızı değiştirmeniz de olanaklı.
 

Kira süresi içinde evinizi satmak isterseniz
 

Evinizi aldığınız sırada ödediğiniz bedeli Amerikan Doları bedeli üzerinden ödeyerek geri almayı taahhüt ediyoruz. Bizim onayımızı almak üzere dilediğiniz kişiye de satabilirsiniz. Bu durumda satın alacak kişi sizin kira koşullarını baştan kabul etmek durumunda olacaktır. Başka bir kişiye satılması halinde onay istememizin nedeni siz de kabul edersiniz ki; yeni komşularımız konusunda duyarlı olmak zorundayız.

Sağlıklı ve seçkin kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği seçeneği
 

İşletmemizde sağlıklı bir yaşam hedefi ön planda tutulmaktadır. Mutfağınızda kendi yemeğinizi yapabileceğiniz gibi, ağırlıklı olarak evlerde kalan konuklarımıza hizmet vermek üzere küçük bir restoranımız bulunmakta. Burada güzel bir kahvaltıyı kahvaltı saatlerinde her zaman bulabileceksiniz. Öğlen ve akşam yemeklerini ise uygun fiyatlar ile set menü olarak dört çeşit hazırlanacak ve rezervasyon yapmanızı istiyoruz. Yemek menülerini, özel bir talep olmadığı takdirde haftalık düzeyde duyuracağız. Böylece rezervasyon planınızı daha önceden de yapma şansınız olacak. Hedefimiz akşam yemeklerini kişi sayısına göre özel ve nitelikli olarak hazırlayabilmek. Menü konusunda önerilere de açık olacağız. Restoranda garson servisi olmayacak. Meşrubat ve diğer içecek satışı da olmayacak. İçeceklerinizi böylece daha ekonomik olarak tüketebileceksiniz.

© 2017 Sakin Hayat.

Bizi Arayın / Call Us:

+90 532 261 03 83 (Birol)
calmlifecottages@gmail.com
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Instagram - Beyaz Çember
  • Sakin Hayat Facebook

Follow Us: